Аудит та оптимізація сайту

Аудит и оптимизация сайтаСьогодні більшість вже розуміє, що просто створення сайту для успішної комерційної діяльності недостатньо. Щоб Вашу пропозицію побачили, інтернет – ресурс повинен бути, як мінімум, оптимізований відповідно до вимог пошукових систем. Що ж, для досягнення успіху завжди необхідно було йти в ногу з часом. І добре, якщо Ви створюєте сайт з нуля – фахівці врахують всі деталі і нададуть працює готовий продукт.

Але що робити, якщо сайт вже існує і не приносить ніякої користі? Звичайно, його можна замінити, використовуючи цю можливість, для ребрендингу в інтернеті. Однак, якщо створення нового ресурсу здається Вам занадто радикальним рішенням, варто замовити аудит сайту та його наступну оптимізацію.

Навіщо проводити аудит?

Аудит та оптимізація онлайн – магазину або будь-якого іншого інтернет – ресурсу, являє собою цілий ряд дій, покликаних зробити Вашу сторінку максимально «видимої» для пошукових систем і, отже, потенційних клієнтів. По суті, всі роботи діляться на два етапи:seo-audit2

  • аудит – аналіз реальним станом інтернет – ресурсу. При якісно виконаному аудиті аналізу піддається абсолютно всі складові: технічні якості сайту, унікальність і наповненість контенту ключами, настройки контекстної реклами і багато іншого;
  • оптимізація – зміни в структурі, контенті та інше, завдяки яким сайт піднімається в рейтингах пошукових систем і ставати більш зручним для користувачів.

Найчастіше, необхідність виконання другого етапу робіт ні в кого не викликає сумнівів, в той час як дії, що відносяться до аудиту рідко оцінюються по достоїнству. Ця думка багатьом замовникам варто часу, грошей і нервів, адже вибираючи компанію, яка виконає тільки оптимізацію, вони свідомо роблять помилку.

Зверніть увагу, жоден професіонал в сфері просування сайтів, ніколи не стане виконувати оптимізацію без попереднього аудиту!

По суті, якісний аудит для подальшої оптимізації має таке ж значення, як фундамент для багатоповерхової будівлі. На результатах аналізу базується вся подальша стратегія оптимізації і, в кожному окремому випадку, вона абсолютно унікальна.

Переваги аудиту та оптимізації фахівцями Трілліум

Група компаній Trillium має багатий досвід створення працюючих сайтів на будь-який смак. Завдяки великій кількості робіт, виконаних в цій сфері, наші фахівці добре etapy_prodvizeniyaзнають, як провести аудит якісно і домогтися виходу сайту в ТОП в максимально стислі терміни.

Приступаючи до роботи над Вашим інтернет – ресурсом, ми:

  • ретельно проаналізуємо всі показники сайту;
  • надамо детальний звіт, а також відповімо на всі Ваші питання, щодо результатів аналізу;
  • проаналізуємо нішу і рівень конкуренції в ній;
  • розрахуємо бюджет оптимізації;
  • на підставі даних аудиту, підготуємо стратегію оптимізації сайту і узгодимо її з Вами;
  • виконаємо роботи в максимально короткий термін.

Ви знаєте, яким повинен бути сайт Вашої компанії. Ми знаємо, як це зробити.