Поради щодо вибору хостингу для сайту

Вибір хостингу для сайту – нелегка справа при створенні інтернет-магазину. Сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість компаній, що надають послуги такого плану. Але далеко не кожна з них задовольняє всім основним критеріям вибору хостингу.Как выбрать хостинг?

На що дивитися при виборі хостинг-провайдера?

Перш ніж віддати перевагу якійсь певній фірмі, слід уважно вивчити наступні характеристики:

  • перевірити реєстрацію та наявність ліцензії на надання телематичних послуг;
  • переконатися, що компанія була зареєстрована не пару місяців назад, наприклад, ввівши домен її сайту в сервісі для перевірки доменів (наприклад, http://www.whois-service.ru/);
  • звернути увагу на те, як працює служба підтримки обраної компанії: вона повинна бути активна кожен день, 24 години на добу;
  • переконатися в наявності офісу: якщо з реквізитів на сайті вказана тільки робоча пошта для зворотнього зв’язку, то швидше за все перед вами шахраї.

Зрозуміло, зазначені вище характеристики поверхневі, але навіть ця інформація дозволить отримати хоч якесь уявлення про компанію, якій ви збираєтеся віддавати свої гроші.

Як вибрати хостинг для сайту за технічними характеристиками?

Вибираючи хостинг-провайдера, ви повинні чітко уявляти, який обсяг інформації планується розмістити і які технічні критерії необхідні для вашого сайту.

Ідеально, якщо обраний веб-хостер матиме власне обладнання в надійному приміщенні для розміщення серверного та мережевого обладнання, оснащеному сучасними системами безпеки. А також підтримувати всі популярні CMS: Joomla, «1С-Бітрікс», Drupal, OpenCart, WordPress. Остання стане в нагоді, якщо ви, припустимо, плануєте зробити Landing page і боїтеся натрапити на проблеми з установкою додаткових скриптів.

Крім того, обраний хостинг-провайдер повинен гарантувати захист від хакерських атак, забезпечувати щоденне резервне копіювання і безкоштовне перенесення клієнтського сайту при необхідності, і надавати доступ до сайту по FTP (для повноцінної роботи з папками і файлами на сервері). А також мати зрозумілий призначений для користувача інтерфейс.

Вибираємо хостинг по відвідуваності сайту

Якщо на вашому сайті на добу буває не більше 1,5-3 тис. осіб, то вам цілком підійде віртуальний хостинг, де на одному потужному сервері розміщуються сайти від різних клієнтів. Якщо відвідуваність інтернет-ресурсу складає від 3 до 10 тис. осіб на добу, то тоді треба віддати перевагу віртуальному виділеному серверу, де на ваш сайт провайдером буде виділено фіксовану кількість ресурсів на ньому, не доступну для інших користувачів.

Для сайтів з відвідуваністю більше 10 тис. чоловік на добу краще вибирати повністю виділений сервер, який буде зайнятий тільки одним інтернет-ресурсом.

Безкоштовний хостинг або платний: чому віддати перевагу?

Порада однозначна – тільки платний. Безкоштовні послуги з надання ресурсів для розміщення якоїсь інформації на сервері як правило нестабільні і не надають можливості глибокої настройки. Крім того, хостер в більшості випадків розміщує свою рекламу на вашому сайті, якщо надає послуги хостингу безкоштовно, а це не завжди доречно.