Пошукове просування

promotionЗапитайте себе, як часто розшукуючи щось в мережі, Ви заходили далі першої сторінки переліку сайтів, запропонованих Google або Yandex? Відповідь очевидна – практично ніколи. Точно так само роблять і інші користувачі, а в їх числі – Ваші потенційні клієнти. Справа в тому, що, не дивлячись на велику кількість інформації і товарів в інтернеті, знайти що-небудь, не знаючи точної адреси, проблематично.

Основною проблемою будь-якого українського бізнесу представленого в мережі Інтернет є те, що наявність у Вас сайту саме по собі не гарантує ні наявності відвідувачів, ні приросту продажів. Ваші потенційні клієнти просто не побачать ваш ресурс і товари / послуги, представлені на ньому.

І тут на допомогу приходять пошукові системи. Користувачі звернуться в пошуковики та знайдуть сайти, які просуваються. А пошукове просування або SEO, допомагає вивести Ваш інтернет-ресурс на лідерські позиції в найбільш популярних пошукових системах.

Саме по собі просування сайту в Дніпропетровську, як і в інших містах, є важливою складовою частиною інтернет – маркетингу і складається з цілого ряду оптимізують дій.

Як працює SEO

Щоб зробити власний сайт максимально «видимим» для пошукових систем, необхідно виконати ряд робіт, які включають в себе не тільки оптимізацію сайту для пошукових роботів. Сучасне пошукове просування сайту (SEO) включає в себе:

 • аналіз ніші;
 • аналіз конкурентів, які знаходяться в ТОП пошукових систем;1412539646_sid-studio-seo-page
 • аналіз запитів користувачів, їх сезонність, частотність, конкурентність;
 • аудит сайту (його юзабіліті, технічний стан, помилки в структурі, які можуть перешкодити просуванню);
 • підготовку корисного і унікальність контенту (тексти, відео, інфографіка та т.д.);
 • впровадження на сайті всіх рекомендацій пошукових систем;
 • підвищення цитованості інтернет проекту в Інтернеті

Наданий список далеко не повний, але якщо пошуковим просуванням займаються професіонали, вкладені гроші окупляться з лишком. Важливо пам’ятати, що сео-просування – це не одна окрема дія, а цілий комплекс послуг, від повноти і якості яких залежить результат.

Що дає пошукове просування

Як і будь-який вид реклами, пошукове просування дозволить Вам збільшити кількість продажів і потенційних клієнтів. Однак сео-просування володіє декількома абсолютно унікальними перевагами:

 1. Потенційний клієнт сам вводить запит, так що пропоновані пошукачем сайти не сприймаються як рекламні оголошення, не викликають відторгнення. Завдяки цьому клієнт з великою довірою поставиться до знайденого сайту.
 2. Якщо людина шукає товар через пошукову систему, він або готовий його купити, або близький до цього – таким чином, він, швидше за все, пройде по посиланню і ймовірність угоди значно підвищиться.seo-service-promo-img2
 3. Навіть якщо покупка буде відкладена, при грамотно налаштованій контекстній рекламі, завдяки ремаркетингу, клієнт буде бачити Ваш банер ще деякий час (що не дасть йому забути про Ваші товари).

Таким чином, сео-просування може принести:

 • значне підвищення рівня продажів;
 • відчутне зростання повторних продажів;
 • серйозне збільшення кількості постійних клієнтів.

Крім того, пошукове просування безпосередньо впливає на популярність Вашого бренду. Стикаючись з назвою компанії знову і знову, людина звикає до нього, що викликає зростання довіри на підсвідомому рівні.

Що б Ваш сайт зайняв одне з перших місць на сторінках пошукових систем, довірте його просування професіоналам. Фахівці з групи компаній Trillium мають багатий досвід максимально швидкого пошукового просування інтернет-ресурсів. Наші співробітники:

 • вивчать нішу послуг і рівень конкуренції в ній;
 • розрахують приблизні терміни і бюджет просування;
 • оптимізують сайт (наповнення текстовим і / або графічним контентом);
 • відслідкують динаміку відвідуваності і внесуть необхідні поправки в стратегію просування.

Ви знаєте, чого хочете добитися від онлайн-торгівлі. Ми знаємо, як це зробити.