Групи проектів

Крім розробки і просування клієнтських ресурсів, група компаній Трілліум активно працює над великою кількістю власних проектів. Залежно від кількості витраченого часу, проекти знаходяться на різних етапах: одні вже повністю готові і успішно функціонують, інші знаходяться на стадії наповнення, а треті і зовсім очікують запуску.
Співробітники Trillium прагнуть до саморозвитку, тому тематика наших порталів дуже і дуже різноманітна.

Відповідно до політики компанії, фахівці з Trillium не завжди створюють новий портал під новий проект. Ми часто інвестуємо в проекти, які залишили попередні власники. На деяких з них навіть залишаються каталоги і контактна інформація колишніх господарів – ми не видаляємо ці дані, тому, що вони також можуть бути корисні відвідувачам. Так, ми – добрі).

Всі власні проекти Trillium відрізняються чітким розмежуванням по тематиці. Це дозволяє сегментувати аудиторію за інтересами – таким чином, ми створюємо готову тематичну рекламний майданчик.
Зверніть увагу, що наші фахівці прагнуть не просто збільшити кількість відвідувачів або підняти ресурс в рейтингах пошукових систем. Ми працюємо над створенням цікавих і корисних сайтів.

Пропонуємо Вам ознайомитися з власними проектами компанії Триллиум. Серед них Ви знайдете матеріали на будь-який смак: від фінансової аналітики до ветеринарних рекомендацій.

Якщо Ви зацікавлені в створенні і просуванні власного сайту, плануєте зайнятися IT-інвестуванням разом з групою компаній Триллиум або готові взяти участь у вже працюючих проектах, звертайтеся за номером або e-mail

partner@trillium.com.ua
+38 (067) 524 32 32