Авто-тематика

Тематичні сайти – наше все. Не дивлячись на вузьку спеціалізацію, вони приносять більше трафіку, так як є експертами у своїй спеціалізації і користувачі виявляють до них більшу лояльність, ніж до сайтів “все про все”.

Наші проекти автомобільної тематики різнобічні: новинний ресурс, юридичний портал, клуб за інтересами, дошка оголошень. Однак їх спільною рисою є відмінна відвідуваність, яка забезпечується не тільки пошуковим трафіком, але ще і форумами, соціальними мережами та іншими каналами. Наприклад, сайт автоновин autospynews.net підключений до новинного агрегатору Яндекс.Новости, з якого приходить чимало користувачів, а сайт jeepclubspb.ru – отримує трафік з тематичних форумів.

Специфіка роботи авмомобільних ресурсів

Знання каналів залучення користувачів один їх основних чинників популярності наших ресурсів, але це не звільняє нас від розміщення якісної, корисної та надійної інформації. Більшість трафіку роздобувати за рахунок постійних відвідувачів, які приходять дізнатися новини, отримати відповідь або дізнатися експертну думку зі свого питання. І саме контент є запорукою популярності ресурсу. Кожен сайт даної групи здатний вирішити ту чи іншу задачу користувача і зробити це максимально якісно і детально, що ставати вирішальним кроком на шляху до лояльності клієнтів.

На початковому етапі кожного з проектів, перед командою стояло завдання зробити зручний і цікавий ресурс, який в підсумку стане авторитетним серед своєї цільової аудиторії. Наші фахівці гідно впоралися з цим завданням і не зупиняються на досягнутому. Йдучи в ногу з часом, вивчаючи нові механізми будування сайтів, маркетингові стратегії і потреби ринку, ми розвиваємо свої проекти не тільки кількісно, але і якісно. Це дозволяє нам залучати максимальну кількість користувачів, які отримують саме те, що їм потрібно.

Співпраця з ГК “Трілліум”

Група компаній Трілліум – це команда професіоналів, яка знає, що робити і робить це. Наші сайти є розкрученими діючими проектами, які допомагають користувачам знайти корисну інформацію, а партнерам – своїх клієнтів. Також ми маємо кілька проектів, які знаходяться в стадії розвитку або розробки. Якщо ви хочете стати нашим партнером або розмістити інформацію, яка буде корисна користувачам, на нашому ресурсі, докладніше про це ви можете дізнатися за телефоном  або написати на пошту

partner@trillium.com.ua
+38 (067) 524 32 32