Англомовні сайти

Важливим напрямком групи компаній Трілліум є англомовні сайти, які представлені ресурсами і порталами різної тематики і спрямованості. Серед них є сайт висвітлює модні тенденції одягу, взуття та аксесуарів, спортивний портал, який розповість про спортивні змагання в усьому світі, ресурс автомобільної тематики зі свіжими новинами, корисними рейтингами і шпигунськими матеріалами, а також англомовний портал про Україну, який буде корисний туристам і всім, хто хоче більше дізнатися про культуру та традиції нашої дивовижної країни.

Великий досвід роботи з іноземними ресурсами дозволяє нам ефективно просувати їх в англомовному Гугл. Для цього ми використовуємо не тільки внутрішню оптимізацію, грамотну структуру і розподіл ваги сторінок, але і залучення зворотних посилань з англомовних блогів, тематичних сайтів, директорій і каталогів, тематичних форумів, топових соціальних мереж, з сайтів ЗМІ. Все це забезпечує наші ресурси великим обсягом трафіку, а якісна інформація та її регулярне оновлення – лояльними постійними користувачами.

Особливості роботи з англомовними сайтами

Англомовні сайти корисні не тільки для збільшення трафіку і розширення аудиторії, але також і для збільшення клієнткою бази і просування бізнесу за кордоном. Саме тому, якщо ви хочете розширити географію потенційних клієнтів, знайти нові ринки, вийти на зарубіжних постачальників і інвесторів – англомовні сайти можуть вам у цьому допомогти.

Ми готові запропонувати співпрацю на різних вигідних умовах з тієї тематики, яка підходить для просування і розкрутки вашого бізнесу. Зі свого боку, можемо гарантувати розміщення інформації на якісних ресурсах з великою відвідуваністю. Наші інтернет майданчики відповідають сучасним технічним вимогам і вже встигли заслужити довіру не тільки тих, хто, але і пошукових систем. А співробітники групи компаній Триллиум регулярно оновлюють і удосконалюють свої знання, щоб надалі застосувати їх для втілення в життя нових цікавих проектів.

Для оформлення заявки або уточнення умов співпраці, ви можете звернутися за телефоном або написати на пошту

partner@trillium.com.ua
+38 (067) 524 32 32