Фінанси

Фінансова тематика, на сьогоднішній день, є однією з гострих тем в сучасному суспільстві. Частково це обумовлено політичною ситуацією в країні, а від частини в усьому іншому світі. Саме тому одним із напрямів нашої роботи є інтернет-ресурси фінансового спрямування. Вони об’єднали в собі різні тематики: сайт фінансових новин і прогнозів валют, сайт асоціації фінансистів, який висвітлює законодавчі проекти і всі нововведення фінансової сфери, ресурс висвітлює банки Львова та інтернет-портал про страхування в Україні та Європі. У доповненні до актуальної та корисної інформації, дані ресурси мають відмінні технічні характеристики, які роблять перебування на сайті приємнішим.

Завдяки тому, що враховані всі необхідні параметри якісного ресурсу, а саме актуальна тематика, свіжа, цікава інформація і якісне технічне виконання, наші сайти користуються популярністю у користувачів. Трафік виходить не тільки з пошукових систем, також каналами залучення є соціальні мережі, новинні агрегатори, форуми, інтернет-реклама. Саме тому, розміщуючи новий контент, ми впевнені в тому, що він дійде до кінцевого користувача.

Специфіка створення сайтів фінансової тематики

Велика кількість відвідувачів, значна частина яких постійні користувачі, роблять наші ресурси привабливими для співпраці. А постійний розвиток і запуск нових сайтів і тематичних порталів, дає можливість не тільки допомогти користувачам, але і знайти нових парнерів. У вас є стартап, ви розкручуєте власний бізнес і хочете знайти нові канали залучення клієнтів? Ласкаво просимо до нас, ми завжди раді взаємовигідній співпраці.

Співпраця з компанією Триллиум

В даному розділі ви можете на власні очі побачити наші проекти фінансового спрямування і оцінити їх з точки зору корисності для вас. Якщо ви вирішите почати співпрацю, можете зв’язатися з нашими представниками по телефону або написати на пошту

partner@trillium.com.ua
+38 (067) 524 32 32