Ігрові сайти

Комп’ютерні ігри різного рівня складності давно і міцно увійшли в життя сучасної людини. Розмаїття тем і ігрових просторів дозволяє створити гру, буквально на всі випадки життя. І якщо раніше іграшки часто були просто способом вбити час, то сьогодні подібні ігри дозволяють знімати стрес, навчатися та відточувати швидкість реакції.

На думку групи компаній Трілліум , на особливу увагу в даній сфері заслуговує кіберспорт. Досить недавнє явище, що встигло торкнутися величезна кількість людей і принести десятки тисяч доларів призових. У киберспорті все як в класичних дисциплінах – ніяких випадковостей, тільки праця і високий рівень майстерності. І, як в будь-якому іншому виді спорту, на команди кіберспортсменів роблять ставки.

Ми, в компанії Trillium вважаємо, що все разом це переводить комп’ютерні ігри на абсолютно новий рівень, а ігрові сайти стають чимось більшим, ніж майданчик для вузького кола любителів. Саме такі ресурси ми і прагнемо створювати в рамках власних проектів.

Особливості роботи з ігровими сайтами

Ігровий сайт щодня відвідує велика кількість людей різних вікових категорій. Оригінальність аудиторії стає викликом і для розробників майданчики, і для творців контенту – адже сайт повинен бути цікавий і інформативний для досвідченого гравця тридцяти років і для новачка-школяра.

Крім того, віртуальний світ живе за іншим законом – він швидкий і не має перерв на обід або вихідні. Так що створення і просування ігрових сайтів – справа не проста.

Але в групі компаній Trillium не боятися складнощів. Ми прагнемо до розширення – як бізнесу клієнтів, так і власної спеціалізації. А різноманітність відвідувачів ігрових сайтів обертається величезними перевагами, якщо розглядати ресурс, як рекламний майданчик.

Співпраця з компанією Trillium

Пропонуємо взаємовигідну співпрацю в сфері розвитку ігрових інтернет-порталів і IT-інвестування. Також можливо партнерство в рамках вже існуючих проектів.

Якщо Ви зацікавилися нашою роботою, зв’яжіться з нами по телефону або напишіть за адресою:

partner@trillium.com.ua
+38 (067) 524 32 32