Web-розробка

Основним напрямком роботи групи компаній Трілліум є розробка і створення якісних он-лайн майданчиків, які стануть гідним представництвом вашого бізнесу в інтернеті. Ми беремося за створення сайтів з нуля, а також робимо редизайн вже існуючих інтернет майданчиків. Так як компанії, що входять в групу, мають великий досвід у створенні та супроводі як клієнтських, так і власних проектів, ми пропонуємо тільки найкращі рішення, які допоможуть вирішити завдання саме вашого бізнесу і залучити якомога більшу кількість клієнтів.

Різні цілі – різні сайти

Створити сайт і отримувати прибуток? Легко! WEB-студії, що входять до складу групи компаній Триллиум, беруться за завдання різної складності і успішно втілюють їх в життя. Сайти-візитки, інтернет-магазини, корпоративні портали, тематичні ресурси – наша команда здатна втілити в життя будь-які ваші бажання.

Вартість сайту залежить від його обсягу, типу і поставлених завдань. У групі працюють 2 веб-студії, які займаються проектами своїй ціновій категорії: “Лаксмі” – сайти преміум класу, webOne – сайти економ класу. Також до складу входить seo-студія, яка працює із середньою ціновою категорією і агенство інтернет-маркетингу Convilla, яке пропонує комплексні рішення для просування бізнесу спрямовані на впізнавання вашого бренду.

Наша місія

Незважаючи на те, що кожна зі студій займає проектами різного спрямування і вартості, мета групи компаній Триллиум одна – створити ефективне представництво вашого бізнесу в мережі, яке буде приносити прибуток. Саме тому ми проводимо ретельне дослідження робочої області клієнта, вивчаємо завдання, які повинен вирішувати сайт, моніторимо конкурентні ресурси і тільки після врахування всіх факторів, що впливають, приступаємо до розробки сайту, а потім до його розкручування і просування.

Наші переваги і гарантії

Перевагою роботи з нами буде те, що всі етапи робіт, від аналізу ринку і до розкрутки сайту в мережі, робить одна команда, а отже ми можемо гарантувати ефективність і якість проведених робіт.

За час роботи наших студій, нам довірилися більше 100 різних організацій, для яких були створені працюючі інтернет-майданчики, що приносять прибуток. А об’єднавшись, ми зробили свою роботу ще ефективніше і можемо гарантувати успіх кожного проекту, за який візьметься команда професіоналів Трілліум.