Seo-студія CyberShark

CyberShark – українська компанія, що спеціалізується на створенні і просуванні сайтів в мережі інтернет. Так історично склалося, що перші наші клієнти були з України. Однак, з 2013 року ми працюємо над проектами для російського ринку (фінансовий портал ProstoFinansy, автомобільний портал AutoSpyNews), з’явилися клієнти з Гонгконг (Skynell), США (InfoReachinc) і Німеччини. У своїй роботі ми керуємося такими принципами:

  1. Клієнту потрібен інструмент для розвитку свого бізнесу в мережі Інтернет, а не просто сайт, просування або реклама. Ми розуміємо це і створюємо бізнес орієнтовані сайти і наводимо на сайти наших клієнтів реальних покупців товарів і послуг.
  2. Весь комплекс послуг з одних рук. Саме з цього, ми виконуємо весь комплекс робіт від створення web сайтів, просування в пошукових системах, проведення рекламних компаній в мережах контекстної реклами до просування в соціальних мережах.

Якщо Вас зацікавили наші роботи, Ви хочете задати уточнюючі питання або дізнатися вартість послуг – наші фахівці з готовністю на них дадуть відповідь.

partner@trillium.com.ua
+38 (067) 524 32 32