Виведення сайтів з-під пошукових фільтрів

Выведение сайтов из-под поисковых фильтровВаша компанія представлена ​​в Інтернеті? В створення красивого і зручного сайту вкладені кошти і час, крім того, Ви навіть просуваєте його в мережі? Здавалося б, все відмінно і раптом – сайт Вашої компанії потрапив під фільтр. Google або Yandex занесли Ваш ресурс в бан. Всі ресурси, вкладені в комерцію – онлайн витрачені даремно. Потенційні клієнти більше не бачать Ваших товарів, а сайт все одно потрібно оплачувати.

Ситуація не з приємних, але не потрібно впадати у відчай: фахівці групи компаній Триллиум можуть допомогти в ситуації, що склалася. Ми займаємося професійною розкруткою сайтів у пошукових системах та максимально швидко виведемо вас з-під фільтрів.

Але спочатку, давайте розберемося, чому трапилася ця неприємність і як її уникнути в подальшому.

Чому сайти потрапляють в бан?

Якщо Ваш сайт потрапив під фільтри, значить, пошукова система запідозрила Вас в несумлінному спосіб просування. Як правило, таке трапляється, якщо розкручування інтернет – ресурсу довірили непрофесійним виконавцям. Основні помилки, а часом, і навмисний обман замовника можуть виглядати так:chto-takoe-ags-filtr-yandeksa

 • надлишок ключових слів в текстовому наповненні;
 • надлишок маси посилань;
 • застосування ручного або автоматичного «накліківання».

Результатом таких дій стане потрапляння ресурсу в першу десятку на одну – два тижні, але як тільки пошукова система зрозуміє нечесність методу, сайт «зникне» з видачі на три – шість місяців.

Тобто, за кілька тижнів підвищеної «видимості», доведеться платити місяцями повній безвісності. Природно, збитки від бана перевищать всі можливі первинні прибутку. Крім того, Вам доведеться звернутися за допомогою, що б вивести ресурс з під фільтрів.

Щоб уникнути бана, необхідно з відповідальністю підходити до вибору компанії SEO -оптімізатора. Пам’ятайте, справжній фахівець з просування сайтів працює на довговічний і надійний результат.

Як повернути сайт в результати пошуку?

Виведення сайтів з-під фільтрів пошукових систем – це комплекс унікальних заходів в кожному конкретному випадку.

По-перше, різні пошуковики використовують різний підхід. Кожна пошукова система має свій набір правил, згідно з якими сайт визнається правильним чи неправильним. Крім того, перелік цих умов постійно оновлюється для кожного конкретного пошукача. Ви можете опинитися в ситуації, коли Гугл Вас банить, а Яндекс – ні, і навпаки.

По-друге – потрапити в бан можна з багатьох причин, які доведеться з’ясовувати і усувати. Каменем спотикання виведення з-під фільтрів, є те, що система не вказує під який саме алгоритм потрапив «зацькований» сайт. Щоб з’ясувати це доведеться провести ретельний аудит.banned-site-1

І останнє – необхідно заново просувати інтернет – ресурс, адже сайт повинен працювати: бути «видимим» і приносити прибуток. А це означає, що все те, за що Ви вже платили, необхідно оплачувати знову.

Саме тому важливо з самого початку звертатися до грамотних фахівців. Співробітники групи компаній Трілліум оперативно проведуть загальну ревізію сайту і знайдуть причини фільтрації. Ми виведемо з-під фільтрів Гугла:AGS-min

 • «Панда»;
 • «Пінгвін»;
 • санкцій за куплені посилання, що вводяться вручну.

Виведемо з-під фільтрів Яндекса:

 • АГС-40;
 • афільованим;
 • «Мінусінськ»;
 • переоптімізацію.

Розробимо способи усунення причин бана для кожного пошукача. Також наші фахівці:

 • проведуть аналіз ніші і рівень конкуренції в ній;
 • запропонують стратегію оптимізації і подальшого просування.

Ми виведемо Ваш сайт з-під фільтрів і повернемо в лідери результатів пошуку без наслідків у вигляді бана.