Якість мобільної версії сайту можна перевіряти в Google

Компанія запустила новий безкоштовний сервіс, який може детально аналізувати якість версії інтернет-майданчики для мобільного або планшета. Новий сервіс доступний для кожного з другого червня поточного року.

Сам інтерфейс перевірки дуже простий. Щоб проаналізувати сайт, достатньо ввести його адресу в спеціальне вікно на сторінці сервісу. Об'єкт аналізується за трьома параметрами:

  • якість відображення і юзабельность;

  • швидкість завантаження (враховує два показники – верхню частину і повне відображення);

  • швидкість завантаження цього ж ресурсу на стаціонарних комп'ютерах (для порівняння).

Крім того, що сама перевірка нічого не варто, новий ресурс за безкоштовним запитом надає докладний звіт і рекомендації щодо поліпшення перевіряється інтернет-порталу. Звіт надходить на електронну адресу протягом 24-х годин з моменту перевірки.

Новинка не розрахована на професіоналів і буде повністю зрозуміла абсолютно будь-якому користувачеві. Для справжніх профі Гугл пропонує окремий інструмент.

Запуск перевіряючого сервісу пов'язаний з падінням багатьох неоптимізованих під мобільні пристрої сайтів, яке відбулося в квітні поточного року. Зниження неоптимізованих сайтів в рейтингах пошукача пов'язано з роботою нового алгоритму Гугл, орієнтованого на мобільні пристрої.

Нагадуємо, що згідно з інформацією comScore, майже 60% звернень до пошукача відбувається саме зі смартфонів і планшетів.